تبلیغات
همه چیز در گیگ کلوب - ممنوعیت خروج بد حجاب ها از کشور

ممنوعیت خروج بد حجاب ها از کشور
ممانعت از سفر مانکن‌ها و بدحجابان در فرودگاه، مهمترین محورهای نشست امروز رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور بود.سردار نبی‌الله حیدری پیش‌ازظهر سه‌شنبه در نشستی خبری اظهار داشت: یکی از ماموریت‌های پلیس فرودگاه تحقق امینت پایدار در صنعت هوانوردی است.براساس مصوبه شورای عالی امنیت ملی، تامین امنیت فرودگاه‌ها از سال ۵۸ بر عهده پلیس نهاده شد به همین منظور پلیس فرودگاه‌ها مبادی ورودی، خروجی، باندها، ترمینال‌ها و پارکینگ هواپیماها را تحت نظر دارد و امنیت آنها را تامین می‌کنند.

باقی مطلب در ادامه ی مطلب...

جلوگیری از سفر مانکن‌ها / پوشیدن تی شرت تنگ در فرودگاه‌ها ممنوع است

وی در پاسخ به یک سئوال در مورد برخورد پلیس فرودگاه با زنان بدحجاب اظهار داشت: یکی از مطالبات مردم از جامعه تحقق امنیت اخلاقی است. 

در این بخش نگاه ناجا این است که با اعمال مجرمانه از جمله پوشیدن لباس مردانه و علایم ابتذال غربی برخورد شود. از نظر ما باید عفاف و حجاب در جامعه حفظ شود و متاسفانه مواردی که ما در کشور می‌بینیم در اروپا نیز وجود ندارد.

 آزادی در چارچوب قانون همیشه وجود دارد و هیچکس نمی‌تواند آن را سلب کند. پلیس فرودگاه از تردد افرادی که در فرودگاه‌ها لباس مردانه می پوشند و مانند مانکن‌ها تی‌شرت بر تن کرده و وضعیت خود را قبل از سفر اصلاح نمی‌کنند جلوگیری می‌ کند. 

خوشبختانه ۹۸ درصد مردم پوشش خوبی دارند و در کمتر از یک درصد اخلاق را زیر سئوال برده‌اند. 

افرادی که بخواهند با پلیس درگیر شوند یا وضعیت خود را اصلاح نکنند با آنها برخورد می‌شود. از نظر پلیس برترین حجاب چادر است که البته برخی از حجابهای دیگر مانند مانتو نیز کامل است.

برخورد با تی‌شرت‌های بدن‌نمای مردان/ جلوگیری از سفر

رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور در ادامه افزود: مردان نیز هنگام سفر اگر تی‌شرت‌های چسبان یا دارای علایم غربی بپوشند از سفر آنها جلوگیری می‌شود.

سردار حیدری تاکید کرد:‌ متاسفانه اخلاق جامعه با ماهواره دچار ابتذال شده و با وجود اینکه ۷۰ درصد جامعه متکی به خانواده است اما برخی‌ها با رواج ماهواره نهاد خانواده را هدف قرار داده‌اند. دشمنان باید بدانند که انقلاب ما با ماهواره از بین نمی‌رود.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگاری در مورد وضعیت نظارت بر فرودگاه پیام کرج گفت: فرودگاه پیام یک فرودگاه برای است که حفاظت از آن بر عهده سپاه است و فرماندهی انتظامی کرج نیز روی آن نظارت دارد. این در حالی است که پلیس روی فرودگاه‌های شخصی نیز نظارت ندارد.

حیدری در پاسخ به سئوال خبرنگار دیگری در مورد واردات چند تن مواد مخدر در فرودگاه امام خمینی(ره)  این موضوع را قانونی دانست و افزود: براساس قانون بین‌المللی ایران یکی از ۴ کشوری است که می تواند برای ساخت مرفین تریاک وارد کنند. سال گذشته نیز گفتیم که این مواد با نظارت بهداشت و توسط فردی که دارای مجوز بود وارد کشور شد.

منبع: خبرگزاری مهر

  
نویسنده: افشین , بازدید: | موضوع: | تاریخ : چهارشنبه 14 دی 1390 | نظرات

قالب جدید ما چگونه است؟
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها:
  • آخرین بروز رسانی :
  • تعداد کل پست ها :
  • تعداد نویسندگان :


Future Google PR for gigcloob.mihanblog.com - 3.00

This template design by Gig cloob
This template design by Gig cloob